Drodzy Rodzice!
Informujemy o możliwości udziału dzieci w bezpłatnych badaniach profilaktycznych realizowanych przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu w ramach programu „Profilaktyka otyłości i wystąpienia zespołu metabolicznego u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym”, finansowanego z dotacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
Program skierowany jest do dzieci z województwa dolnośląskiego. Celem badań jest wczesne wykrywanie czynników ryzyka otyłości i zespołu metabolicznego oraz podjęcie odpowiednich działań profilaktycznych. W ramach projektu badaniami zostanie objętych 80 dzieci.
Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.
Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz zasad uczestnictwa znajdują się w załączniku.
Z wyrazami szacunku
Olga Raduchowska
Zastępca Dyrektora Wydziału Przedszkoli i Szkół Podstawowych
_________________________________
Urząd Miejski Wrocławia
Departament Edukacji
Wydział Przedszkoli i Szkół Podstawowych
ul. Gabrieli Zapolskiej 4, 50-032 Wrocław
tel. 71 777 91 29



Najnowsze komentarze