ROK SZKOLNY 2022/2023

Witamy wszystkie dzieci w nowym roku szkolnym 🙂 Grupy przedszkolne to: Wiewiórki, Motylki, Pszczółki, Zajączki, Żabki, Biedronki, Jeżyki, Kotki i Misie.

Życzymy naszym wychowankom roku pełnego odkryć, niezapomnianych wrażeń i wspaniałych przyjaźni.

W środę, 14 grudnia, przedstawiciele naszej placówki uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu realizacji programu Akademii Krokieta i Lamy we Wrocławiu.

Jest nam niezmiernie miło pochwalić się, że nasze przedszkole jest Liderem Edukacji w Ruchu i dumnie realizowała program Akademii. Odebraliśmy również oficjalne podziękowanie z rąk twórców AKiLa, przedstawicieli Urzędu Miejskiego Wrocławia, pani Kingi Pisching oraz przedstawicieli Centrum Kształcenia Zawodowego – Pani Dyrektor Anny Chołodeckiej.

Dziękujemy!

@AkademiaKrokietaiLamy

#AKiL #edukacjawruchu #akademiakrokietailamy

REALIZACJA PROJEKTU ROCZNEGO CZYTELNICZY REJS MAŁEGO PLASTYKA

 Zachęcamy do obejrzenia galerii prac wykonanych przez dzieci w ramach naszego projektu rocznego „Czytelniczy rejs małego plastyka”

SUKCESY NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Dzięki aktywności naszych przedszkolaków na platformie Akademii Krokieta i Lamy, nasze przedszkole zostało LIDEREM EDUKACJI.

Szczególnie wyróżniono grupy Misiów i Żabek.

Gratulujemy Ewie z grupy Jeżyków za zajęcia III miejsca w konkursie plastycznym „Jak wygląda muzyka? Ulubiona piosenka oczami dziecka”.

 Robert z grupy „Misie” zdobył II miejsce w XXIII edycji dolnośląskiego konkursu plastycznego organizowanego przez NSZZ Solidarność MÓJ DOM, MOJE MIASTO, MOJA OCZYZNA pod hasłem przewodnim „Chcemy żyć w świecie bez wojen”. GRATULUJEMY!!!

PRACE MOŻNA OBEJRZEĆ W SIEDZIBIE NSZZ SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW

Lusia z grupy Żabki oraz Emilka z grupy Jeżyki zdobyły wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Przedszkole nr 149 we Wrocławiu pt.:  „Drzewa wokół nas”.

GRATULUJEMY!!!

MARZEC

FIT SCHOOL

Dzieci 6-letnie dołączyły do programu Fit School, promującego aktywność fizyczną.

Trzy filary programu to: zdrowie, nauka, innowacja.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21.03. przedszkolaki szukały wiosny w ogrodzie przedszkolnym. Na szczęście udało im się znaleźć – pierwsze pączki na drzewach, krokusy, żonkile, śpiewające ptaszki. Na powitanie nowej pory roku dzieci zaśpiewały piosenki oraz wzięły udział w paradzie wiosennej, podczas której za pomocą kolorowych rekwizytów przeganiały zimę a zapraszały wiosnę.

 

CALINECZKA

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny dzieci z grupy Misiów przygotowały przedstawienie pt. „Calineczka” – wszystkim przedszkolakom bardzo się podobało. Gratulujemy talentu artystycznego wszystkim wykonawcom!!!

ZAJĘCIA W BIBLIOTECE PRZY 4 RBL

Tym razem starszaki brały udział w zajęciach bibliotecznych, podczas których wysłuchały bajki słowackiej „Historia o trzech groszach”.

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

W sobotę 4 marca gościliśmy rodziców z dziećmi, które od września rozpoczną swoją przygodę z przedszkolem. Dziękujemy wszystkim za przybycie, a tych, którym nie udało się nas odwiedzić, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że zobaczymy się po wakacjach 🙂

OPERA WROCŁAWSKA

Dzieci z grup 5- i 6-letnich wybrały się do opery na spektakl „Pchła Szachrajka”. Ogromne wrażenie na przedszkolakach zrobiło wnętrze opery, wspaniała muzyka, kolorowe stroje oraz duża dawka humoru.

PRZYRODA I JA

„Pająk – mój przyjaciel czy wróg? Poznajemy świat pająków” – Zajęcia miały na celu oswojenie dzieci z pająkami i ukazanie niezwykle pożytecznej funkcji spełnianej przez te zwierzęta w przyrodzie.

LUTY

ZDROWOSTWORY

Po raz kolejny odwiedzili nas aktorzy z Magicznego Teatru Muzycznego. Tym razem przedstawienie nosiło tytu”Zdrowostwory”. Dzieci mogły nie tylko podziwiać grę aktorską, ale także sporo się poruszać. Było super!

DZIEŃ DINOZAURA

26.02. to Dzień Dinozaura. Dzieci poznały historię dinozaurów, dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Przedszkolaki uznały, że są to fascynujące stworzenia…ale dobrze, że już nie istnieją 🙂

CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS

Wszyscy wiemy, jak ważne jest czyste powietrze dla naszego zdrowia. Wiedzą też o tym przedszkolaki, które wzięły udział w akcji „Czyste powietrze wokół nas” i  wykonały plakaty tematyczne.

SPOTKANIE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ

W przedszkolu gościliśmy przedstawicieli Straży Miejskiej. Zajęcia dotyczyły bezpieczeństwo podczas ferii – dzieci obejrzały ciekawy film edukacyjny, brały udział w pogawędce na temat bezpieczeństwa oraz w zabawach ruchowo-naśladowczych.

POZNAJEMY DAWNE ZAWODY – GARNCARZ

Dzieci z grup Misiów i Biedronek poznały zawody, które już nie istnieją bądź są rzadkością. Jednym z nich jest GARNCARZ. Aby poznać bliżej specyfikę jego pracy, przedszkolaki wykonały niezwykle ciekawe prace.

AUDYCJA MUZYCZNA NFM

„Taniec dzbanka i filiżanek” to tytuł kolejnej, bardzo ciekawej muzycznej opowieści w wykonaniu muzyków z Narodowego Forum Muzyki.

ZAJĘCIA W BIBLIOTECE PRZY 4 RBL

Zajęcia biblioteczne „O kocie Cukierku” i inne bajki o kotach.

PRZYRODA I JA

BUDYNEK B

Każdy kiedyś był mały. Dzieciństwo zwierząt. – to tytuł kolejnych zajęć przyrodniczych.
Ludzie mogą cieszyć się długim i dość beztroskim dzieciństwem. W świecie zwierząt dzieciństwo jest krótkie i pełne niebezpieczeństw, ale zwierzętarodzice na różne sposoby starają się zadbać o swojepociechy. Podczas zajęć dzieci poznały świat młodych. Dowiedziały się jak wyglądają dzieci zwierząt? Czy zawsze są podobne do swoich rodziców? Co to jest „metamorfoza”? Poznały cykle rozwoju wybranych zwierząt.

BUDYNEK A

Roślinna kuchnia. Rośliny, które nas żywią
Jakie rośliny używane jako przyprawy możemy spotkać w naszym kraju? Jak często zjadamy kwiaty?
Czy warzywa to owoce, a owoce to warzywa?  Dzieci zapoznały się z popularnymi roślinami przyprawowymi i dowiedziały, które części roślin najchętniej zjadamy. Było sporo wąchania, oglądania i przesypywania!

BAL KARNAWAŁOWY

Jak co roku w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Rodzice przygotowali dzieciom ciekawe, barwne stroje. Przedszkolaki były przeszczęśliwe, mogąc wcielić się w swoje wymarzone postacie, bohaterów z bajek.

ANIOŁKOWE GRANIE

DRODZY RODZICE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM ZA POMOC W PRZYGOTOWANIU PODARUNKÓW DLA ANITY

STYCZEŃ

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Kto nas kocha najgoręcej, kogo my kochamy?
Komu dziś życzenia gorące składamy?
To jest nasza Babunia, której pokażemy,
Jak dzielić uczucia i słowa umiemy:
BABCIA! BABCIA! B A B C I A !

To niezwykły przypadek, super także jest dziadek.
Bo nawet w środku nocy nie odmówi pomocy,
Gdy sytuacja jest groźna , liczyć na niego można.
Niechaj nastawi ucha i swoich wnuków posłucha:
DZIADEK! DZIADEK! DZIADEK!

MAGICZNY TEATR MUZYCZNY

11.01. w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów Magicznego Teatru Muzycznego. Dzieci obejrzały przedstawienie pt.: „Zimowa opowieść”. Było dużo śmiechu!

WIZYTA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 76

Kotki i Misie wzięły udział w „Koncercie kolęd” w wykonaniu uczniów ze SP 76.

ZAJĘCIA W BIBLIOTECE PRZY 4RBL

Zajęcia edukacyjne w bibliotece pt.:  „Bajka o mądrym słowiku’.

PRZYRODA I JA

Tym razem, podczas zajęć przyrodniczych,  dzieci w budynku B dowiedziały się, jak mądrze dokarmiać ptaki.

GRUDZIEŃ

CHATKA Z PIERNIKA

Wystawa prac wykonanych przez dzieci oraz rodziców. Dziękujemy za zaangażowanie. Wszystkie chatki są bardzo pomysłowe i pięknie ozdobione.

PIERNIKOWE MIASTO

Misie i Biedronki podziwiały magiczną wystawę zatytułowaną „MIASTO Z PIERNIKA” oraz KOLEJKOWO.

OBIAD ŚWIĄTECZNY

22.12. dzieci wzięły udział w uroczystym, świątecznym obiedzie.

AUDYCJA MUZYCZNA NFM

„PIYRSO GWIOZDECKA”- to tytuł kolejnej audycji muzycznej. Tym razem dzieci mogły poczuć świąteczny, góralski klimat.

NAJDŁUŻSZY ŁAŃCUCH

Przedszkolaki rozpoczęły przygotowania do Świąt. Choinki w salach ubrane. Czas na wykonanie ozdób. W budynku A zorganizowano międzygrupowy konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy.

AKADEMIA KROKIETA I LAMY

 Dzisiaj odwiedziła nas Mery z Kamery. Dzięki aktywności Misiów oraz Żabek na platformie Akademii Krokieta i Lamy przedszkolaki mogły osobiście poznać Mery. Na twarzach dzieci pojawiła się ogromna radość. Z wielką chęcią i precyzją wykonywały wszystkie ćwiczenia.

PRZYRODA I JA

Dzieci z budynku A poznały „Rośliny, które leczą”, natomiast dzieci z budynku B poznały system sensoryczny podczas zajęć „Jak poznajemy świat: zmysły.” Jak zawsze, było bardzo ciekawie.

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudnia to  dzień, na który dzieci czekają z wielką niecierpliwością. 

Już od rana przedszkolaki wypatrywały Mikołaja przez okna. Mikołaj przybył z workiem pełnym prezentów. W podziękowaniu za wizytę, dzieci w każdej grupie śpiewały mu piosenki, recytowały wierszyki… Nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia. Dziękujemy Mikołaju i pamiętaj o nas za rok 🙂

ZAJĘCIA W BIBLIOTECE

Misie brały udział w kolejnych zajęciach edukacyjnych w bibliotece, tym razem zatytułowane „Opowieść wigilijna”.

SZKLANY ŚWIAT W KROŚNICACH

01.12. Jeżyki i Kotki zwiedziły Szklany Świat w Krośnicach. Poznali tam etapy powstawania bombek choinkowych. Wiele emocji wzbudziło samodzielne ozdabianie bombek.

LISTOPAD

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

29.11. Pani Dyrektor uroczyście przyjęła do grona przedszkolaków dzieci z grupy Wiewiórek oraz Motylków. Wszyscy pięknie śpiewali i recytowali wiersze. Życzymy dużo uśmiechu, radości i przyjaciół 🙂

Gościnnie wystąpiły starszaki – Żabki i Jeżyki.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

 Nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość. Dzieci spotkały się z samym –  KUBUSIEM PUCHATKIEM. Dziś 25.11., czyli święto pluszowych misiów. Było dużo radości, uśmiechu oraz wspólnej zabawy!

PREZENTACJA WIERSZY O JESIENI

Przedszkolaki odwiedzili uczniowie z klasy 2 ze Szkoły Podstawowej nr 81 przy ul. Jastrzębiej. Zaprezentowali wiersze o jesieni. Wszystkim bardzo się podobało! Dziękujemy i gratulujemy odwagi! Pozdrawiamy nasze absolwentki: Ulę i Wiktorię 🙂

MISIE ZWIEDZAJĄ SZKOŁĘ

Grupa Misie zwiedziła szkołę nr 76 przy ul. Wandy oraz wzięła udział w koncercie flażoletowym w wykonaniu uczniów z klasy 2. Dziękujemy za zaproszenie i możliwość oswojenia się ze zbliżającym się kolejnym etapem edukacji.

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Znajdź się wśród życzliwych… Uśmiechnij się i podaj dalej… 🙂

ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW

Nasze przedszkolaki wiedzą, jak należy  zdrowo się odżywiać. W ramach święta warzyw i owoców wykonały pyszny sok owocowo-warzywny, sałatkę owocową oraz twórcze prace techniczno-plastyczne.

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Oto działania naszych przedszkolaków upamiętniające Święto Niepodległości. Dzieci podczas zajęć w przedszkolu poznały symbole narodowe, śpiewały hymn państwowy. Zrozumiały, co to znaczy być Polką i Polakiem. Wykonały także piękne prace plastyczne. Narodowe Święto Niepodległości ma na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie jest pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.

ZAJĘCIA W BIBLIOTECE PRZY 4RBL

Misie, Jeżyki i Kotki brały udział w ciekawych, edukacyjnych zajęciach pod hasłem „Czym jest niepodległość?”.

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

 Dzieci z grupy Misie i Biedronki świętowały Dzień Postaci z Bajek.

DZIECIAKI NA STRAŻY

 Dzieci z grup: Kotki i Misie biorą udział w programie edukacyjnym Dzieciaki na straży.  Celem akcji  jest propagowanie wśród dzieci w wieku przedszkolnym ogólnej wiedzy
na temat zasad bezpieczeństwa i zachowania się w sytuacjach zagrożenia.

PRZYRODA I JA

 Kolejne zajęcia przyrodnicze w naszej placówce. Tym razem „Ślimaki i inne mięczaki” oraz „Roślinna kuchnia. Rośliny, które nas żywią”. Dzięki ciekawym zajęciom dzieci mogą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie fauny i flory.

PAŹDZIERNIK

WYSTAWA PRAC „ŚLADAMI JESIENI”

Nasze przedszkolaki stworzyły wiele pięknych, twórczych, ciekawych prac plastycznych związanych z jesienią.

MAGICZNA MOC BAJEK

Dzieci z grupy Jeżyki biorą udział w projekcie Magiczna Moc Bajek. W ramach jego realizacji miały za zadanie stworzyć pracę, która przedstawi ich skojarzenia z bajką. Wykazały się ogromną wyobraźnią, twórczością oraz umiejętnością współpracy w grupie. Brawo!

PRZYRODA I JA

 W budynku A odbyły się warsztaty przyrodnicze pt.: „Tajemniczy świat grzybów”. Przedszkolaki oglądały żywe okazy, omówiły ich budowę, dowiedziały się jak i co jedzą grzyby, co to jest owocnik, dlaczego nie należy niszczyć muchomorów w lesie. Poznały miejsca ich występowania,  niezbędne warunki do ich rozwoju oraz jakie role pełnią w przyrodzie.

PRZYRODA I JA

05.10. dzieci z budynku B brały udział w zajęciach przyrodniczych „Jak polubić dżdżownice? Poznajemy świat zwierząt żyjących pod ziemią„. Dzieci poznały środowisko
naturalne dżdżownic i odpowiedziały na pytanie: dlaczego są takie pożyteczne? Ponadto obejrzały żywe okazy, dzięki czemu zrozumiały wyjątkowość budowy ich ciała.

SPOTKANIE ZE STOMATOLOGIEM

 26.10. przedszkolaki obejrzały i wysłuchały edukacyjnej historyjki o Zębusiu. Dzięki spotkaniu z Panią Stomatolog wiedzą, dlaczego należy dbać o zęby oraz jak to robić prawidłowo.

DYNIOWE CUDA

Ogród przedszkolny ozdobiły Dyniowe cuda, czyli dzieła wykonane przez dzieci i ich rodziców. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

ZACZAROWANY OGRÓD

Jak co roku, nasze przedszkolaki, samodzielnie sadzą cebulki kwiatowe, aby wiosną nasz ogród był piękny i kolorowy.

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

Pani Kasia ze Straży Miejskiej odwiedziła nasze przedszkole, żeby zapoznać dzieci ze sposobami udzielania  pierwszej pomocy oraz żeby poznały numery alarmowe. Dziękujemy za ciekawe, pełne wiedzy zajęcia.

ŚLADAMI JESIENI

Dzieci z grupy „Misie” przygotowały inscenizację literacko-muzyczną pt. „Śladami jesieni”.  Talenty przedszkolaków przybyli podziwiać uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 76 oraz dzieci z naszego przedszkola. Wszystkim bardzo się podobało. Młodych artystów nagrodzono brawami.

ZAJĘCIA W BIBLIOTECE

Dzieci z grupy II A i III A brały udział w zajęciach bibliotecznych organizowanych przez Bibliotekę przy 4 Regionalnej Bazie Logistycznej.

SPOTKANIE ZE STRAŻĄ POŻARNĄ

Dzieci z grupy II A,  III A i IV A poznały zawód strażaka, przyjrzały się elementom stroju strażaków oraz zobaczyły, co znajduje się w wozie strażackim.

WRZESIEŃ

AUDYCJA MUZYCZNA NFM

12.09. starsze grupy brały udział w audycji muzycznej pt. „Podróżny bagaż małego włóczykija” prowadzonej przez muzyków z Narodowego Forum Muzyki.  Dzieci mogły bliżej przyjrzeć się i poznać gitarę, a nawet na niej zagrać 🙂

BAJKOWÓZ

Nasze przedszkole odwiedził  BAJKOWÓZ Teatru na Ostrowie.
Zaprezentował przedszkolakom  „Legendę o złotej kaczce”. Przedstawienie wywołało sporo emocji wśród dzieci. Artystów nagrodzono gromkimi brawami.

MŁYN ZAWADKA

27 września dzieci z budynku A pojechały na wycieczkę autokarową do MŁYNA ZAWADKA.

Brały udział w zajęciach edukacyjnych „OD ZIARENKA DO BOCHENKA”, dzięki którym poznały Młyn Zawadka, jego urządzenia oraz technologie związane z produkcją mąki. Oglądały eksponaty muzealne i poznały różne gatunki zbóż i produktów zbożowych. Przybliżono im obraz życia dawnej wsi. Miały okazję skosztować pysznych pierogów.

Było super!!!

DZIEŃ SPORTU Z AKADEMIĄ KROKIETA I LAMY

30.09. wraz z Akademią Krokieta i Lamy obchodziliśmy Europejski Dzień Sportu. Wszystkie grupy intensywnie wykonywały ćwiczenia, bo wiemy jak ważny jest ruch dla naszego zdrowia. Gratulujemy wszystkim dzieciom wytrwałości!

„SPOTKANIE ZE STOMATOLOGIEM” 9.06.2022

„ZAJĘCIA STRAŻY MIEJSKIEJ MINI-RATOWNIK” 8.06.2022

„BAJKOWÓZ” 3.06.2022

„WYCIECZKA DO KRUCZYNY” 2.06.2022

„DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO” 1.06.2022

„DZIEŃ MAMY I TATY” 26.05.2022

„FESTIWAL KWIATKA” 19.05.2022

„PRZYRODA I JA – W ŚWIECIE MOTYLI” 17.05.2022

„PUZZLOWANIE” 10.05.2022

„MOBILNY MONITORING – spotkanie z FUNKCJONARIUSZAMI STRAŻY MIEJSKIEJ” 9.05.2022

„DZIEŃ ZIEMI” 22.04.2022

„POZNAJEMY ZAWODY MUNDUROWE: LEKARZ, RATOWNIK MEDYCZNY” – BIBLIOTEKA 8.04.2022

„POWITANIE WIOSNY” 21.03.2022

„DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI” 21.03.2022

„PRZYRODA I JA – SEKRETNE ŻYCIE PŁAZÓW” 15.03.2022, 21.03.2022

„ZBIÓRKA DARÓW DLA UKRAINY” 4.03.2022

„BAL KARNAWAŁOWY” 25.02.2022

„DZIEŃ BABCI I DZIADKA” 18.01.2022

„ANIOŁKOWE GRANIE” 17.12.2021

„ODWIEDZIŁ NAS MIKOŁAJ” 6.12.2021

„DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA” 25.11.2021

„DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI” 21.11.2021

„ŚWIĘTO DYNI” 29.10.2021

WARSZTATY „ŚLIMAKI I INNE MIĘCZAKI” 28.10.2021

ZACZAROWANY OGRÓD 26.10.2021

KONCERT NFM „Do biedronki przyszedł żuk” 28.09.2021

WYCIECZKA „ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA” 14.09.2021

ZAJĘCIA EDUKACYJNE „DBAMY O HIGIENĘ” 10.08.

AKADEMIA DOKTORA PIEPRZYKA 24.06.

NOCOWANKO 18.06

SADZENIE KWIATÓW ZAKUPIONYCH PRZEZ RADĘ OSIEDLA  2.06

DZIEŃ DZIECKA 1.06

DZIEŃ MAMY I TATY 26.05

DZIEŃ NOWYCH TECHNOLOGII W EDUKACJI 22.03.

POWITANIE WIOSNY 22.03.

BAL KARNAWAŁOWY 9.02

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE A NASZE DZIECI – TELEFON DAWNIEJ I DZIŚ

MIKOŁAJ 7.12.2020

SZKOŁA DO HYMNU 10.11.2020 godz. 11.11

ZACZAROWANY OGRÓD

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI  07.03. 2020

POZNAJEMY SZKOŁĘ  02.03. 2020

MAGICZNY TEATR MUZYCZNY  26.02. 2020

BAL KARNAWAŁOWY  05.02. 2020

WYJŚCIE DO TEATRU MAŁEGO WIDZA  31.01. 2020

DZIECI – DZIECIOM  28.01. 2020

WARSZTATY PROWADZONE PRZEZ STUDENTÓW UM  12.12. 2019

MIKOŁAJ  06.12. 2019

XI FESTIWAL ZDROWIA  28.11 2019

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 25.11 2019

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2019

WYSTAWA W KURATORIUM 08.11.2019

WARSZTATY EKOLOGICZNE 07.11.2019

BAL POSTACI BAJKOWYCH 05.11.2019

ZAJĘCIA W BIBLIOTECE „POZNAJEMY ZAWODY”09.2019

SPOTKANIE Z PANIĄ STOMATOLOG  25.09.2019

SPEKTAKL „KOPCIUSZEK”  W 4 RBL 23.09.2019

GRA TERENOWA 17.09.2019

POŻEGNANIE LATA 09.2019

KRYSZTAŁOWICE ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA 09.2019

DZIEŃ SPORTU 28.06 2019

WIOSENNE WYCIECZKI 2019

ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE 07.06.2019

SADZENIE KWIATÓW NA SKWERZE PRZY UL. WANDY 07.06.2019

DZIEŃ DZIECKA 03.06.2019

SPOTKANIE Z PANIĄ STOMATOLOG 28.05.2019

MAGICZNY TEATR MUZYCZNY 28.03.2019

PUZZLOWANIE 28.03.2019

POWITANIE WIOSNY 21.03.2019

WARSZTATY „TARTA Z JABŁKIEM”

WARSZTATY MUZYCZNE

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 02.03.2019

BAL KARNAWAŁOWY 11.02.2019

ANIOŁKOWE GRANIE 01.2019

SPOTKANIE Z POLICJANTEM 16.01.2019