Szanowni Rodzice

Listy dzieci z podziałem na grupy w nowym roku szkolnym będą wywieszone na tablicach ogłoszeń w obu budynkach. Przypominamy, że dzieci z roczników 2020 i 2019 swoje grupy mają w budynku B, a dzieci z roczników 2018 i 2017 w budynku A.

W pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu prosimy o dostarczenie wypełnionych dokumentów: Deklaracja pobytu dziecka w Przedszkolu nr 4 oraz Upoważnienie do odbioru na dany rok szkolny. Dokumenty należy pobrać ze strony przedszkola, zakładka Dla rodziców, Dokumenty.

Przypominamy:

1. Przedszkole jest czynne w godzinach 6.30 – 17.00.
  2. Dzieci przyprowadzamy do godziny 8.15.
  3. Rejestracja czasu pobytu dziecka w przedszkolu odbywa się przez odbicie karty elektronicznej na czytniku w szatni (odbijamy wejście i wyjście). Karty dla nowo przyjętych dzieci będą do odbioru w grupach.
  4. Dzieci powinny mieć bezpieczne obuwie zmienne.
  5. Ogród przedszkolny należy opuścić do godziny 16.45.
  6. Należy bezwzględnie zamykać furtkę i drzwi wejściowe do szatni.
  7. Dzieci z przedszkola mogą odbierać wyłącznie rodzice lub osoby przez nich upoważnione.