Z chwilą odebrania dziecka z przedszkola Rodzic (upoważniona do odbioru osoba) całkowicie odpowiada za bezpieczeństwo dziecka i jego zabawy w budynku i na terenie ogrodu.

• bezwzględnie przestrzegamy „Regulaminu korzystania z urządzeń placu zabaw”;
  • dzieci nie mogą bez opieki dorosłego korzystać z urządzeń ogrodowych, biegać po całym terenie oraz wychodzić poza obszar ogrodu przedszkolnego;
  • zabrania się dzieciom wchodzenia na drzewa, murki, płoty, poręcze itp.;
  • pierwszeństwo zabaw na terenie całego ogrodu maja grupy przedszkolne pozostające pod opieką nauczycielki;
  • o bezpieczeństwo dzieci dbamy WSZYSCY: o każdej porze dnia wchodząc i wychodząc zamykamy furtkę, domykamy drzwi wejściowe.
  • na terenie ogrodu rodzice z dziećmi mogą przebywać do godziny 16:45, po tej godzinie pracownicy przedszkola mają obowiązek zamknięcia budynku i bramek wejściowych.